Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a legjobb driverek Windows...

Mik a legjobb driverek Windows 7-re?

Figyelt kérdés
Windows 7 Home Premium-om van és az lenne a kérdésem hogy mik azok a driverek amiket érdemes lecserélni az eredeti helyett?

2014. márc. 6. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés... Minden drivert telepíteni kéne minden eszközhöz a legjobb teljesítmény és stabilság érdekében.
2014. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem a legfrissebb drivereket.
2014. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen csak én ezt úgy értem hogy vannak-e olyan driverek amik jobbak mint az alap driverek, és hogyha vannak akkor mik azok?
2014. márc. 6. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Alap drivernek az eszközhöz kapott DVD-t vagy CD-t érted? A legjobb és legfrissebb drivereket a gyártó honlapjáról be tudod szerezni. Az is eredeti driver, csak frissebb.
2014. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
drivert mindig a gyárto oldalárol töltünk
2014. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy értem. Amúgymeg olyanokra gondolok itt mint pl: a windows 7 alapból nem tudja az 5.1-es hangzást ezért fel kell rakni a Realtek HD Audio Manager-t tehát ez a driver jobb. Na és hogy vannak-e még ilyenek. Na tehát kb. így értettem.
2014. márc. 6. 18:35
 7/10 anonim ***** válasza:

nem mindig a legfrissebb driver a legjobb,

a gyártó oldalán lehetnek frissebb driverek amik kompatibilisek,

de nem feltétlen a legfrissebbek, és nem feltétlen jobb a frissebb, újabb.

2014. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"a windows 7 alapból nem tudja az 5.1-es hangzást ezért fel kell rakni a Realtek HD Audio Manager-t tehát ez a driver jobb"


Nettó baromság. Ráadásul, például egy Asus kártyához telepítheted is a Realtek eszközök driverét... Ha nem értesz hozzá, csináltasd meg valakivel és olvass utána.

2014. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Windows frissítés---> ha nincs beállítva automatikus frissítésre a gép. Habár windows 7 alapból automatára van állítva, de magad is elindíthatod a keresést.
2014. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. márc. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!