Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem mukodik vonalbemenet...

Boty1226 kérdése:

Miert nem mukodik vonalbemenet a pc-n?

Figyelt kérdés
sziasztok A pc-n a vonalbemenetre ha rakotom a keverot csak a jobb oldalon veszi a hangot edig mind ket oldalon tokeletesen vette a hangot de most se a vonalbemenet se a mikrofon bemenet nem kepes csak a jobb oldali hangfelveveshez a hanglejatszas visszont tokeletesen sztereoban mukodik lehet hogy a hangkartya unta meg a harcot? probaltam tesztelni es azt irta ki hogy a hangkartya tokeletesen mukodik probaltam a hang bealitasokban is alitani de semmi vsegitsetek legyszi

#hiba #vonalbemeneti
2014. márc. 7. 18:02
 1/4 csacsi2 ***** válasza:
Lehet kikopott a csatlakozó, vagy megtört a kábel.
2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kabel az jo mert leteszteltem egy masik gepen es a csatlakoztato se kopot ki szerintem mivel egyszere ment el a baloldali hang sav a vonalbemenet es a mikrofonbemenetnel is
2014. márc. 9. 20:42
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

akkor nem tudom. Próbáld meg más programmal, vakard le az összes hang drivert és telepítsd újra (csak az alapértelmezett legyen fent). Nekem az Any video Converter driver -e művelt érdekes dolgokat.

Csak találgatok, lehet tényleg az eszköz a hibás.

lehet az sndvol32.exe -nek van valami baja, töröld le (helyezd át biztonság kevéjért) és tedd újra telepítőlemezről:

C:

cd i386

expand sndvol32.ex_ c:\windows\system32\sndvol32.exe



[link]

sok sikert én többet nem tudok hozzá tenni!

esetleg ezeket próbáld meg (Hangerőszabájozó/sound effect manager):

[link]

[link]

2014. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod
2014. márc. 10. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!