Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? (Bővebben lent! )

Miért van ez? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Az XP-men van egy olyan alap Program hogy Rendszer-Visszaállítás rá megyek megadom az időpontot és kikapcsol a gép és aztán bekapcsolom és egy olyan üzenetet ír ki hogy nem lehetett visszaállítani a megadott időpontra.Miért van ez?
2014. márc. 7. 18:14
 1/4 tabaki ***** válasza:
Mentetted valaha a rendszeredet?
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mentettem.De ha ez kell ahoz hogy jó legyen leírnád hogy hogyan csináljam?
2014. márc. 8. 09:02
 3/4 tabaki ***** válasza:
Én már gyakorlatilag nem használok Windowst, rendszermentést is évekkel ezelőtt csináltam, ezért nem emlékszem rá, de este utána tudok nézni, ha beindítom az XP-s gépemet. Viszont szerintem jobban jársz, ha a Windows-súgóban vagy a Googleban rákeresel a rendszervisszaállítási pont létrehozására. Az egész nagyon egyszerű egyébként, egy bizonyos menüben kérni kell és le kell okézni, semmiféle bonyodalmas bűvészkedéssel nem jár. Azt tudd, hogy nényleg minden fontos dolgot elment a rendszereden, ezért jó nagy helyet foglal, de ha a tárhely nem gond, minden problémás telepítés előtt érdemes megcsinálnod. Ilyen módon több visszaállítási pontot is létrehozhatsz. A szükségtelenek később törölhetők.
2014. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Itt olvasgass utána:

[link]

2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!