Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 ban az appstore...

Windows 8 ban az appstore miert nem fogadja el az e-mail cimem?

Figyelt kérdés
uj laptop es nem nagyon ertek a windows8 hoz. az elejen amikor beallitottam a laptopot kerte a microsoftos e-mail cimet de mivel nem volt at lehetett ugrani es kert egy masik e-mail cimet amit a gmail.com-osat adtam meg. o ezt regisztralta be. es most ha ra szeretnek menni a appstore ra akkor kiirja hogy ez nem jo e-mail cim, es hogy csinaljak masikat.atvisz a microsoftos oldalra es nem tudom mit kell ott csinalni. kozben mar csinaltam microsoftos cimet is. e-mail is kuldott a gmail-ra ahol be van csatolva egy link es ha arra rakattintok ismer ravisz a microsoftos oldalra es kiirja hogy sajnaljuk de ez a fiok mashol van megnyitva. . tudtok nekem segiteni? koszi elore is

2014. márc. 7. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!