Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt olyan aki ért after...

Van itt olyan aki ért after effecthez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan segítséget szeretnék kérni , hogy van 1 úgynevezett "vércsöppenés" animációm .avi formátumban ami annyit tesz , hogy 1-2 csepp vér megjelenik 1 fehér alapon. (Ezt később befeketítem és "tintának" fogom használni) És az lenne a kérdés, hogy ezt az animációt nem lehet-e valahogy kivágni mert egy logóra akarom használni after effectsben (cs4). Válaszokat előre is köszönöm :)



2014. márc. 8. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem luminance-t használd, bár azt hogy hogy, nem tudom, mert én csak a fekete tintával használtam és akkor a kontraszt miatt működött, de hogy vörössel is működni fog-e, azt nem tudom.
2014. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
He fehér alapon van, akkor adj hozzá fekete fehér effektet. Majd pedig keylight-al vedd ki a fehéret és kész is.
2014. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!