Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Partíciónált SD kártya csak...

Partíciónált SD kártya csak rootolt készüléken működik?

Figyelt kérdés
van egy tabletem a 40.000 forintos kategóriából amivel meg is vagyok elégedve ennyi pénzért kivéve a memóriáját amit telepítésre hagytak rajta kb. 2,5 giga. Amire ha pl felrakok egy GTA san andreast amellett már nem nagyon jutna hely több appnak. de viszont van egy 16 gigás micro SD-m és arra gondoltam hogy 8 gigát simán partíciónálhatnák és az már ugy kényelmes lenne. Viszont eléggé hülye vagyok ilyen téren épp hogy csak utánaolvastam és olvastam mindenfélét egymásnak tök ellentmondó dolgokat is. szóval a kérdésem partíciónált SD kártya müködik ilyen move2sd vagy hasonló program nélkül is? És ha nem abban az esetben ezek a már említett move2sd kaliberű programok tényleg csak rootolt készülékkel működnek?

2014. márc. 8. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A Sün András elfut egy 10 éves gépen is. Minek pocsékolnád rá a helyet egy tableten, ahol még az irányítás is nehézkes?


Válaszolva a kérdésre, maga a kártya mindenütt működik, sehol semmi nem írja elő, hogy x mérettől eltérő partícióhoz csak root férhet hozzá.


Viszont megváltoztatni a partíciókat már kellhet jogosultság, bár jó eséllyel valami recovery módból csinálod (pl. CWM), és nem kell ezzel foglalkozni.


Maga a rootolás meg nem egy mágikus dolog, 10 másodperc alatt egy gombnyomásra elvégezhető. Egyszerűbb, mint pl. kicserélni egy SD kártyát.

2014. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát tudom de még van rá garanciám és rootolással elveszne
2014. márc. 8. 17:57
 3/3 A kérdező kommentje:
MiniTool Partition Wizard amugy meg ezzel csinálnám a particiónálást
2014. márc. 8. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!