Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol hol hol hol hol? Avast 9

Hol hol hol hol hol? Avast 9

Figyelt kérdés

Hol az Avast 9-ban a vizsgálati napló??? Már vagy 4szer átnéztem az egészet.


Ekkorát program kezelőfelületében még nem csalódtam! Mi a francnak kellett mindent átdolgozni, nem lett volna elég csak egy kicsit a grafikáját ha már annyira win8asodni akartak?!


Avast 9 van annyival jobb az előzőnél hogy megérje ennyit szívni vele, mert valami rohadtul nem jön be. Mondom ekkorát még nem csalódtam... Ja de most egyszerre a win7el mert az is egy... Vista sokkal jobb, öt éve használom másik gépen minden gond nélkül.


(Bocs, kicsit ideg vagyok, jó volt ki is írni. :):):))



2014. márc. 8. 22:25
 1/2 belapus ***** válasza:

A Súgóból másolva:


"Vizsgálati naplók


A Vizsgálati naplókat, a Keresés fül képernyőjének az alján levő "Vizsgálati előzmények" hivatkozásra kattintva érheti el. Itt áttekintheti az összes lefuttatott ellenőrzés listáját, és azoknak a vizsgálati eredményeit. A listában levő bármelyik vizsgálatot kijelölheti, majd kattintson a "Részletes jelentés" lehetőségre, hogy további információkat kapjon az észlelésekről és azok helyéről.


Az eredmények oszlopban megtekintheti, hogy milyen művelet került végrehajtásra, ha az elvégezhető volt.


Ha egy művelet nem teljesült, kattintson a "v" ikonra a "Lehetséges műveletek" oszlopban, a műveletek listájának megmutatásához - Javítás, Mozgatás a karanténba, Törlés, Nem tesz semmit. Az ajánlott művelet a "Mozgatás a karanténba" lehetőség.


Ugyanazt a műveletet alkalmazhatja az összes fájlhoz is. Válassza ki a szükséges műveletet a képernyő alján található listában. Vagy bármelyik fájl esetén módosíthatja a műveleteket, ehhez csak válassza ki a szükséges tevékenységet a lista adott sorában.


Amint kiválasztotta minden egyes fájlnál a lehetséges műveletet, kattintson az "Alkalmaz" gombra, a műveletek végrehajtásához.


Ekkor a művelet megjelenik az "eredmények" oszlopban.


Ha azt szeretné, hogy ezen a ponton ne történjék semmi sem, csak válassza ki a "Nincs művelet" lehetőséget és zárja be a képernyőt."

2014. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi meglett! Azt tartom, hogy ez a kezelőfelület elég retek. Azért ilyesmit nem kisbetűvel meg kékkel kéne jelölni mint valami link vagy hanyagolható dolog.
2014. márc. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!