Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen sebessegel irjam meg a...

Milyen sebessegel irjam meg a windows7 iso kepfajlt bootlemeznek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A legesleglassabban. Célszerű mindent lassan írni, minél több idő jusson egy bit beégetésére.
2014. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a leheto legkisebb sebesseggel
2014. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos a mai DVD írók írási minősége messze elmarad az 5-6 évvel ezelőtt gyártottakkal. Minél lassabban írod, annál jobb lesz a minőség. Ha a telepítés ugyan abban a meghajtóban történik mint az írás, akkor általában nem gond ha gyorsan írod, de ha átrakod egy másik maghajtóba már előfordulhatnak hibák a gyors írás miatt.


Ezt leszámítva is ökörség valamit gyorsan írni. Ha mondjuk egy 4x írást összehasonlítunk egy 16x -essel, alig spórolsz meg vele 5-6 percet, mert az író többször sebességet fog váltani. Viszont azért a mínusz pár percért ganébb minőséget kapsz.

2014. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legkisebb sebességgel. Én már szívtam meg úgy, hogy egy win 7 lemezt kiírtam 16x-es sebességgel, de a telepítő kiírta hogy (már nem emlékszem, hogy mi) valamilyen .dll fájl hiányzik és a telepítés nem folytatható.
2014. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!