Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent 3.3 eddig jól működöt...

UTorrent 3.3 eddig jól működött, most állandóan peer-eket keres, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Próbáltam eltávolítani és 3.1.3-at letölteni, mert azt írták itt, hogy az jobban fut, de írásvédettség miatt nem engedi. Mit tehetnék?

Nem vagyok egy számítástechnikai zseni, úgyhogy ha valaki tudna segíteni, kérem, elég szájbarágósan tegye! Köszönöm előre is.


2014. márc. 9. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Töltsd be az utorrentbe ugyanazt a fájlt és mikor kijön a kérdés, hogy betöltse-e ugyanazt a trackert rákattintasz, hogy igen.
2014. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ez már megvolt. Próbáltam betölteni, áthúzni commanderből, be is teszi a letöltések közé, de nem indul el. Azt írja,"peerek megtalálása", de nem mozdul.

Ezért szeretnék egy másik verziójú utorrentet, de a régit nem tudom törölni. Egy mappában voltak a file-ok, azokat uninstallal eltüntettem, de egy külön mappában ott van az exe file, ami törölhetetlen. Már mindenhogyan próbáltam az írásvédettséget megszüntetni, de nem engedi. Meg vagyok lőve.

2014. márc. 9. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor az lehet a probléma, hogy nem osztja meg/tölti vissza (seed-eli) senki. Próbálj másik verziót letölteni, ahol vannak feltöltők.
2014. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A törölhetetlen fájlhoz meg ezt a programot ajánlom:

[link]


Jobb klikk a fájlra/mappára és ott unlocker.

2014. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, de utolsó hozzászólónak a legjobban! Sikerült törölnöm. Örök hálám!
2014. márc. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!