Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez a DirectX-es hiba?

Mi lehet ez a DirectX-es hiba?

Figyelt kérdés

Hitman Absolution-nel játszottam 2 órát és egyszer csak kiír egy hibát és mikor újra belépek a játékba pár perc után megint kiírja. Mi lehet ez?


[link]


2014. márc. 9. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghibásodhatott a Gpu, ha friss drivere van és a direct x is friss akkor valószínű szerintem valami hiba van nála.
2014. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mivel a grafikus kártyára panaszkodik, hogy "removed" vagyis el lett távolítva, ami nem valószínű hogy megtörtént, ezért én mindenképpen megnézném, hogy van-e frissítés a videokártyára. Aztán próbálj egyet a Direct x-en is frissíteni, és ha nem történt semmi, akkor mi továbbra is itt vagyunk :)
2014. márc. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Frissítettem a videokártya Drivert és a DirectX-et újraindítottam a gépet és most rendesen működik. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 9. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!