Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a Skype? (Többi...

Miért nem jó a Skype? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én tabletről vagyok, apukám meg laptopról. És a laptopban is meg a tabletben is van beépített kamera, és tableten látom magamat is meg aput is de ő pedig csak magát engem nem, mert ahol én lennék ott csak tölt. MIÉRT?????????????
2014. márc. 9. 12:10
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

A régebbi Skype Inc. kiadás (5-ös verzióig) nem kompatibilis a Microsoftos 6-os feletti verziókkal. Hangban és szövegben igen, de képátvitelben nem.

Rengeteg hiba, fagyás van az újabb MS verziókban, így sokan még a régit használják. Én is pl. még a 3.8-as verziót használom...

Vagy használjátok a legújabb (ám legrosszabb, leghibásabb) verziókat, vagy ne nézegessétek egymást közben.

2014. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!