Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Op. Rendszernek mennyi partíci...

Op. Rendszernek mennyi partíciót érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Ti mennyit szoktatok és miért? Hallottam olyat is, hogy számít az is, hogy a merevlemez belsejére rakjuk vagy a külsejére. Ez igaz?

2014. márc. 10. 07:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Windows 7 64 bitet akarok, hétköznapi használtra lenne netezni, mai játékokkal játszani, stb.
2014. márc. 10. 07:24
 2/14 Emberek ***** válasza:

Altalaban 1 particiot szokas adni az op rendszernek.


amugy ha otthoni hasznalatra kell, akkor minek neked ultimate 64 bit?

2014. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tengor ***** válasza:
100 MB-ot levesz magának a boot partícióhoz. 50 GB az oprendszernek a maradék az adatoknak.
2014. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minimum 40 Gb ot javasolnék.
2014. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A 32 bit 4gb ramnál többet nem ismer fel, valamint sok játékhoz 64 bites rendszer kell. Egyébként ezekből a partíciókból lesz majd a C és D meghajtó? Még nem csináltam ilyet előtte és szeretnék tisztában lenni mindennel.
2014. márc. 10. 07:44
 6/14 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb telepítő lemezről, a telepítés megkezdése előtt létrehozni a partíciókat. Néhány mp. az egész.

Amire a rendszert rakod automatikusan az lesz a "C". A másik a "D", és így tovább.

2014. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aha értem. Pendrive ról teszem fel mert a gépemhez nem lesz egyenlőre meghajtó, arra már nem volt pénz. Pár videót néztem össze áll a kép nem tűnik egy nagy ördöngősségnek csak lehet, hogy ezek a partíciók olyan alapvető infók, hogy sose beszéltek semmi extrát róluk a videóban. :)
2014. márc. 10. 07:58
 8/14 Tengor ***** válasza:
#2 nem az 64 bitre gondolt, hanem az Ultimate kiadásra.
2014. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár a rendszernek kevesebb is elég,de azért a 50-60GB ajánlott,hogy frissítések és letöltések ne okozzanak gondot.

A lemez elejére rakott partíción gyorsabban töltődik a rendszer.Azt mondjuk nem tudom,hogy esetleg érdemes-e hagyni még a bootnak plusz ugyanakkora helyet még az oprendszer előtt,ha esetleg a boot sérül,akkor legyen hova rakni.

2014. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
1 Terával tudok gazdálkodni egy 100 as sztem mehet a rendszernek ha nem kell több. A bootnak hol tudom beállítani? Ilyennel még nem találkoztam, hogy annak is kell/lehet plusz hely.
2014. márc. 10. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!