Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Tűzfal automatikusan...

Windows Tűzfal automatikusan kikapcsol, automatikus frissítések nem kapcsolnak be és egy netes játék (metin2) sem indul el. Tipp? Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Szóval délelőtt még minden működött. Kikapcsoltam gép, nem állítottam el semmit, és egyszer csak délután bekapcsoltam és ez fogadott.

A Windows Tűzfal jelenleg most be van kapcsolva, de ha újraindítom a gépet akkor ki fog kapcsolni magától.

Automatikus Frissítést a vezérlőpultba bekapcsolom; ám nem változik semmi, a biztonségi központ szerint még mindig ki van kapcsolva, pedig nem... Ezek a dolgok lehet hogy összefüggésben vannak a játékommal, mivel nem indul el az sem, ezt a hibaüzenetet írja ki: Hack_Shield: Start_Service_Error (errorCode=204) Próbáltam már mindent telepítéstől elkezdve cookie törlésig mindent...

Arra gondotlam lehet hogy vírus... bár nem tudom, hiszen a nod32 fenn volt a gépemen... Hát letöröltem, feltettem az Avirát az talált 11-et... Letöröltem ezeket a fájlokat, lefuttattam az ESET Online Scannert az pedig nem talált semmit. Tanácstalan vagyok segítsetek légyszi. :(



2014. márc. 11. 07:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az kimaradt hogy Windows Xp-m van, SP3-al...
2014. márc. 11. 07:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam is elő szokott ez fordulni. Ekkor frissítem a Microsoft Security Essentials programot és helyre szokott állni. Van úgy hogy nem, ekkor letörlöm az előbbi programot és a legfrissebben letöltött változatával újratelepítem.
2014. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig ez nem volt fenn, most felraktam és megoldódtak a problémák, viszont lett egy másik amikor újraindítottam: Újraindítottam a gépet és be van fagyva csak gondolkozik és megy a homokóra... Valószínűleg ennyire lefogja? Mit kellene beállítanom rajt és hol?
2014. márc. 11. 09:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb. 10 perc lefagyás után ezt írja ki: MsMpEng.exe alkalmazáshiba. 0x5a1aaa84 címen található utasítás a 0x00000014 memória címre hivatkozott. Read nem hajtható végre.
2014. márc. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!