Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni ezt az...

Honnan lehet letölteni ezt az Audio drivert?

Figyelt kérdés
ASUS A7A266 Alaplap. (Olyan választ nem kérek hogy milyen régi az alaplap meg ilyesmi!!!) Próbáltam néhány drivert de egyik sem volt jó. Először a C-Media drivert Asus a7a266 hoz de mindig leált a működése. De nekem a sima ASUS A7A266 Audio driver kell nem pedig az E, meg az A fajta, HANEM CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A SIMA ASUS A7A266... És nekem csak olyan kell ami működik is. És a Googlben nem találtam működő képes Audio Drivert. A válaszokat előre is köszönöm!
2014. márc. 11. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hivatalos oldal: [link]


Itt vannak a driverek. Mivel régi a lap, így csak XP-ig támogatott. Letöltöd, felteszed. Ha ez is leáll akkor nem hiszem, hogy máshonnan működő drivert találnál...

2014. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

hivatalos driver ,hogy miert all le ...az mar a te bajod

egyeni kivansagok eseteben a megfelelo helyen kell erdeklodni : Telapo, Sohivatal stb...

mivel mi is a google-rol keresunk ...az eredmenyt lathatod ..

ha xar a hangkartyad ..vegyel masikat es lesz hang

2014. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Itt ***** válasza:
Mi a audio chipset neve, fajtája?
2014. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!