Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek a programok...

Miért nem működnek a programok Win 7 alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos win 7 alatt nem fut a Sims 2: Összesen max 2x tudom elindítani, utána nem csinál semmit. Minden megpróbáltam, futtatom XP Sp3/sp2 kompatibilitással és rendszergazdagént, de az sem segít. Ami érdekes, hogy sok embernek ez a problémája, valakinek meg szépen fut rajta.

A nyomtatóm sem nyomtat ezen rendszer alatt,XP-n viszont nyomtat(pedig elvileg kompatibilis vele). Viszont ha újrateszem az XP-t, nem ismeri fel a 4GB Ram-ot csak a felét.


Másik dolog az, hogy egy egyszerű programnál is azt írja ki a rendszer, hogy telepítés nem sikerült megfelelően. Meg állandóan ezt a kompatibilitási dolgot írja ki. Az XP sokkal stabilabb rendszer volt nekem.

Érdemes-e visszatennem az XP-t, ha megszűnik áprilistól a támogatása? (korábban sem igen frissítettem, csak a legfontosabbakat és stabil maradt. A sok frissítés sokaknak kék halált okozott)



2014. márc. 12. 10:46
 1/10 Tengor ***** válasza:
Ha a gép hardverileg bírja a win 7-et, akkor nem érdemes visszatérni. Inkább szólj egy szakinak, aki feltelepíti rendesen a gépet!
2014. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hardverileg simán bírja, 4GB ram, 500GB HDD, 3.20 Ghz Asrock. A többi kérdésemre esetleg tudnál választ adni?

Igen, valószínű, hogy szakival fogom újratenni valamelyiket.

2014. márc. 12. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:

(Viszont ha újrateszem az XP-t, nem ismeri fel a 4GB Ram-ot csak a felét.)

Mert 32bites Xp.

64bites XP-t kellene fel tenned.


4gb ram és az felett,64bites Windows kell már.


Win7re drivereket telepitetted?

Pl:a nyomtatóhoz?

2014. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, minden telepítve van, a nyomtató driverét nem engedte feltelepíteni, a netről kellett leszednem.

Jelenleg 32 bites a rendszer.

2014. márc. 12. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ma 12:05 vagyok: Igen azért nem egedte mert valószinüleg Xp-re volt az a driver a nyomtatóhoz,nem pedig Win 7 -re.Szerintem...
2014. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Muszáj lenne a 64 bites változatot rátennem, ha nem használom ki, sem a rendszer? Általános felhasználásra használom a gépet.
2014. márc. 12. 17:34
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt van egy másik kérdés is, amire nem kaptam tegnap óta választ és fontos lenne.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

2014. márc. 12. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 12:05 vagyok.

Igen szerintem feltétlen 64bit legyen.

Ha jobban bele gondolsz,dehogynem használod ki,hiszen akkor egyből 4gb ramod lessz elérhető azonnal,nem pedig 2 vagy 2,7 azt hiszem.Mivel nem látja mind a 4 gigát a ramodból a 32bites rendszer.

új driverek kellenek mindenedhez(szinte)az biztos.64bit es driverek,de megéri.A másik kérdésedre válaszolva:én nem vagyok az a pénzes hardcore gamer,tehát új videokártya vásárláshoz nemigen tudok tanácsot adni,nekem egy Hd 6770 van 1giga ddr5.-ös,tökéletesen meg felel nekem,ezt javasolni tudom esetleg.,deee természetesen van jobb is ennél bőven,körül kell nézni neten.Ezt tudom mondani.


Én 64bites Win7-et használok 4giga ramommal,már több éve.

Tedd fel....

Megéri..

2014. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaid! Ment felfelé mutató kéz.

Ami neked van videókártya, amit ma még lehet kapni, arról azt írtam, hogy hangos, és sokat fogyaszt. (nekem az kellett,amit ma már nem forgalmaznak, lecsúsztam róla, a másik 6670-es szintén 1GB DDR5-ös, ezt be is linkeltem). Még egyszer köszi!

2014. márc. 13. 11:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Értem...


Örülök hogy segithettem neked...

2014. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!