Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autocad használatában segítene...

Autocad használatában segítene valaki?

Figyelt kérdés

Autocad-ben kéne majd megrajzolni suliban egy 2d-s rajzot. Ugye még sose használtam ilyet. De a tanár azt mondta, hogy ott elmondanak 15-20 parancsot, az alapvető szerkesztési dolgokat, és azokkal majd meg tudjuk csinálni a rajzot.

Nos nekem majd ezt kellene megcsinálni:

[link]

Nos ezt pontosan hogyan kéne megcsinálni? Ha vki tudja és neki ez egyszerű, akkor a parancsokban is segíthet, de amúgy csak a menetére vagyok kíváncsi, illetve hogy van e benne vmi nehéz, vagy alap utasításokkal, egyszerű kattintásokkal meg lehet e csinálni?

Pl van az alsó körív. Ugye azt írja, hogy egy 90 mm sugarú kör köríve. Nos majd ha megrajzolom ezt a kört, akkor a felesleges részeit kitudom törölni? Ezt azért kérdezem, mert nekünk majd a 2000es progival kell megcsinálni, viszont egy másik laboron is volt a gépen autocad, viszon a 95ös. De az eszméletlenül kezelhetetlen, se kijelölni, se törölni nem tudtam...


Szóval ennek az elkészítésében kérnék segítséget autocad2000-es progi használatával.


Köszönöm:D



2014. márc. 12. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó kis rajz példa.

Egyszerű, de szívatós :)

2014. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!