Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok berakni egy...

Miért nem tudok berakni egy skint a Minecraftba?

Figyelt kérdés
Szóval, letöltöttem egy skint, (PNG) és nekem olyan Minecraftom van, hogy lehet választani a különböző verziók között. Én az 1.7.2-vel játszok és úgy próbáltam a skint berakni, hogy megnyitottam az "appdata"-t és ott a .minecraft mappában nekem nincs "bin", csak "versions" mappa és azon belül van 1.7.2, amiben van az 1.7.2.jar fájl. Azt társítottam winRAR-ra, ott megnyitottam az "assets" mappát, abban a "minecraft" mappát. Azon belül a "textures" mappát és végül az "entity" mappát. Ott vannak a különböző mobok skinei és ott van az alapkarakter is, "steve" néven. A skint, amit letöltöttem átneveztem "steve" névre és behúztam ide. Akkor láttam, hogy a "steve" nevű PNG fájl a letöltött skin lett. Akkor megnyitottam a játékot és láttam, hogy az alap skin van, a Steve. Akkor megnéztem ezeken a mappákon belül azt a "steve"-t és láttam, hogy az alap skin. Miért váltott rá vissza magától? És akkor hogyan rakjak be egy skint, hogy működjön?
2014. márc. 12. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Gooooogle.com.

2014. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már sikerült, köszönöm! :)
2014. márc. 12. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak egy másolat kellett, hogy ne frissítse!
2014. márc. 12. 22:37
 4/4 anonim válasza:
Uh köszönöm :) Végre működik :D
2016. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!