Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan videó szerkesztő...

Tudtok olyan videó szerkesztő programot/programokat ajánlani, ami egy teljesen kezdőnek is elég egyszerű, de mégis talán kicsit komolyabb mint a Movie Maker?

Figyelt kérdés

Ismerek azért programokat, pl: AVS Video Editor, Sony Vegas, ... Azaz, hogy ismerem őket az túlzás, de hallottam róluk.

De szóval, leginkább olyan programra lenne szükségem, amivel tudok adott videókból kivágni részeket, tehát vágásra is kellene, és tudom, hogy ezt kb minden videószerkesztő program tudja. Természetesen ezekből a kivágott részekből szeretnék összeállítani egy egész videót. A videók között képek is lennének, valamint szeretnék zenét is a videó alá tenni. Ezekre szinte még a Movie Maker is jó.

Viszont lenne egy fontos "szempont", mégpedig az, hogy szeretnék pár jelenetet belassítani, és abban a belassított részben egy ember megjelölni.

Pl: Távolról látjuk a jelenetet, 5-6-an vannak rajta, és az egyik embert szeretném pl "bekarikázni" 5-10 másodpercre max, vagy egy nyíllal rámutatni, vagy bármi más módon "feltüntetni" pár másodpercre. Majd ezután a videót rendes sebességében lejátszani. Minden más, tehát vágás, összeillesztés, zene behúzása, stb, minden megy nagyjából, viszont az előbb leírt folyamatra szeretnék egy jó programot találni. Ha persze hasonló ötletek vannak, nekem már az is tökéletesen megfelel.

Remélem nem volt túl bonyolult és érthetetlen.

Köszönöm előre is!



2014. márc. 12. 23:56
 1/3 tabaki ***** válasza:
Ezeket kezdőnek való program nem fogja tudni. Fogalmam sincs, hogy melyik kéne neked, mert én minden effélére Blendert használok, de az a lassítást csak egyszerű képkockaduplázással oldaná meg, tehát töredezett lenne a mozgás -- meg első blikkre nem is túl egyszerű eligazodni a programban. Mindenesetre szerintem tegyél le arról, hogy egyszerű programmal fogod megoldani, szerezz be egy minél profibbat, és tanuld meg kezelni. Ezek nem egyszerű feladatok, kell hozzá a jó szoftver, az meg tanulással jár, nincs mese.
2014. márc. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, az 100% ig ráillik a Camtasia Studio 8-ra.

Nem a legkomolyabb program, de ezekre a célokra tökéletes. Minden olyan funkció benne van, amire alap szinted szükséged lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=sbvD8ndwrLg

2014. márc. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 13. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!