Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet két ablakot...

Randoom kérdése:

Hogyan lehet két ablakot egyenrangúan megnyitni, ha egyáltalán lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Lehet elég érdekes kérdés, a lényege az lenne hogy megtudunk e nyitni egyszerre két ablakot úgy hogy mindkettőre azt érzékelje a gépünk hogy abban vagyunk benne? Köszi előre is

2014. márc. 13. 07:25
 1/6 tabaki ***** válasza:
Szerintem sehogy, nem mintha pontosan érteném, hogyan képzeled el. Talán a lényegen kívül a mellékes környülállásokra is vesztegethettél volna néhány szót, hátha tényleg lehetne érdekes... Az ablakkezelők protokoll alapján dolgoznak, tehát elsősorban azt tisztázzák, hogy melyik ablakban vagy éppen, és annak adják a veled való kommunikálás lehetőségét. Az egyébként tényleg kifejthetnéd, hogy hogyan gondolod. Nyilván egy programozó tudna olyan trükköket csinálni, mint például egy ablak két területét ablakszerű kerettel megjeleníteni, és amikor az egyikből kiszaladsz, a másikon folytatná a beírást vagy rajzot, de egyrészt meglehetősen haszontalan játék volna, másrészt csalás, hiszen valójában ugyanaz az egy ablak volna, csak az egybetartozása lenne elkendőzve.
2014. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet,hogy nem ez volt a kérdés,de több ablakban így is lehet egyszerre dolgozni :


[link]

2014. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Gyanúm, hogy tényleg nem ez volt... :)
2014. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A cél az lenne hogy több ablakban ugyanúgy végrehajtaná az utasítást nem csak amiben benne vagyunk. Igazából egy játékról van szó amin futtatok egy "autoclickert" ami úgy működik ,hogy csak abban az ablakban hajtja végre az utasítást amibe éppen bele vagyunk kattintva ( ez az ablak van legelöl)és azt állítjuk be hogy milyen időközönként milyen gomblenyomásokat érzékeljen a gépünk ,és csak ezen hajtja végre ezeket az utasításokat amiben benne vagyunk(ha mondjuk elvan indítva a kliens, de pl. a tálcán van akkor már nem kapja meg ezeket az utasításokat.Ezért kérdeztem hogy lehet -e olyat csinálni , hogy úgy érzékelje a gépünk hogy mindegyik az elsődleges ablak Remélem így érthetőbb, és köszi !
2014. márc. 13. 11:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már csalsz, légy kreatív és nézz utána. Egyébként meg ilyen nincs.
2014. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván utána néztem, és nem találtam meg a választ, ezért kérdeztem itt. Egyébként meg csak simán a választ is leírhatod, nem az volt a kérdés hogy mit csinálnál te a helyemben. A lényeg benne volt szóval köszönöm.
2014. márc. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!