Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tünt? Vagy megvan csak...

Hova tünt? Vagy megvan csak valahol máshol?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy letöltöttem egy játékot majd a telepítőjével telepítettem ezzel semmi gond, de viszont nekem a D meghajtón van egy Letöltések mappa és amiket netről szedek az mind ebbe a mappába megy ezt a játékot is onnan telepítettem..szóval mikor valamit kerestem rámentem erre a mappára és akkor vettem észre,hogy a korábbi letöltéseim onnan eltűntek mind! egy üres Letöltések mappa volt csak...na most ezek kitörlődtek? vagy most mi van megvannak? mert nem találom sehol őket volt egy pár játéknak a telepítője benne meg elég sok film is meg egyéb személyes adataim,képeim...segítsetek légyszi!

2014. márc. 13. 13:39
 1/1 Lajos54 ***** válasza:
A keresőbe (Start menü/keresés) beírod valamelyiknek a nevét (fájlnevet), vagy annak egy részét, bejelölöd hogy hol keresse (meghatározott maghajtó vagy akár az egész gép), elballagsz meginni egy kávét (vagy ami jólesik) és pár perc múlva kiderül, megvan(nak)-e valahol.
2014. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!