Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresőmotorok közé és alapérte...

Keresőmotorok közé és alapértelmezettnek hogyan tudom betenni Chrome-ban a Google-t?

Figyelt kérdés

Valahogy eltűnt a keresőmotorok közül a Google. Próbálgattam betenni, de belefáradtam.

Most igy néz ki, de már össze-vissza variáltam a megnevezésekkel, ha rámegyek, rákattintok a Google sorra, akkor nem jelenik meg, hogy "Legyen alapértelmezett".


[link]



2014. márc. 13. 15:17
 1/5 levis56 ***** válasza:
2014. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz, de alapértelmezettnek be tudnám már állitani, ha már oda tudnám szerkeszteni a a Googlet, a keresőmotorok közé, mert ami most ott van, az nem jól van odaszerkesztve, ugy nem működik.

A SÚGÓBÓL VETTEM AZ ALÁBBIT, DE NEKEM NEM SIKERÜL. EGY ÉRTHETŐBB ALGORITMUS KELLENE:

Íme néhány tipp azokra az információkra vonatkozóan, amelyeket meg kell adnia minden egyes keresőmotorhoz:

 Új keresőmotor hozzáadása: írjon be egy nevet be az adott keresőmotorhoz.

 Kulcsszó: Írja be az adott keresőmotorra vonatkozóan használni kívánt szöveges hivatkozást. A kulcsszó segítségével gyorsan elérheti a keresőmotort a címsávon keresztül.

 URL: Írja be a kereső internetcímét. Az internetcím megtalálásához:

1. Nyissa meg a hozzáadni kívánt keresőt.

2. Végezzen keresést.

3. Másolja ki a keresési eredményoldal internetcímét, és illessze be az URL-mezőbe. Ügyeljen arra, hogy a keresési eredményoldal URL-je más, mint a webhely URL-je. Például amíg a [link] címet használja a Google elérésére, az itt hozzáadni kívánt URL a keresési eredményoldalra vonatkozik; ha arra keresett rá, hogy xyz, akkor [link]

4. Cserélje ki az URL-ben szereplő keresett kifejezést a következővel: %s. A Google keresőmotorjára vonatkozó példát folytatva: a keresőmotor végső URL-jeként a [link] címet kapja. Ha beír egy keresést a címsávba, a böngésző automatikusan lecseréli a %s változót a keresett kifejezésre.

2014. márc. 15. 08:42
 3/5 levis56 ***** válasza:
Miért nem telepíted újra a régit töröld.?
2014. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt csináltam. Internet Explorerről gyakorlatilag rátöltöttem egy ujat, azaz letöltöttem és nem változott. Töröljem ki a Google Chrome-t teljesen és töltsem le ujra? Akkor benne lesz a Google keresőmotor? És megmaradnak a könyvjelzőim?
2014. márc. 15. 13:00
 5/5 levis56 ***** válasza:

Ha van google fiókod a könyvjelzők megmaradnak,töröld a régit és tedd fel ezt.

[link]

2014. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!