Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » XP-re fel van töltve HitmanPro...

Borsi Miklós Gy kérdése:

XP-re fel van töltve HitmanPro, Malwarebytes, ingyenes alkalmazással. Ezzel szemben a windows központ azt írja ki, hogy nincs vírusvédelem. Miért? AvastFree honnan tölthetek hozzá és ez megoldja a problémát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek fuss neki még1x!

Az egy dolog ha le van töltve,ezeket fel is kell telepíteni..

Ha fel vannak telepítve,akkor a biztonsági központba az Avast-ot jeleznie kell,mivel az az állandó védelem.

Ha nem így teszi,akkor nem ártana újra raknod a rendszert,mert nagy valószínűséggel már teli van szemetelve.Előtte volt fent más állandó védelem? Bezavarhat elégé az ilyenek.

Tiszta rendszerre felrakod az Avastot,akkor jól fog jelezni a biztonsági központ is.Malwarebytes-t és a Hitman pro-t meg elég alkalmanként lefuttatni,azt nem fogja neked jelezni sose a biztonsági központ.

2014. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,honnan tudom letölteni Avast Free-t?

HitmanPro aut.indul bekapcsoláskor,malwarebytes aut.indul délben.Panda Cloud Antivirus és MSE volt fenn..

Nagyon nehezen lehetett kitörölni,pedig egyik napról a másikra kiderült,hogy aut.beáll.ellenére összevissza működtek.Van megoldás?

Van megoldás?

2014. márc. 14. 06:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Malwarebytest és Hitman Prot ki kell kapcsolni beállításban,hogy ne induljon el automatikusan.


[link]

2014. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült letöltenem AvastFree-t kell állítani vmit rajta?HitmanPro-t és Malwarebytes-t hogyan tudom egyenként úgy beállítani,hogy csak akkor vizsgáljanak amikor én akarom?
2014. márc. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!