Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet gyorsabbá tenni...

Hogyan lehet gyorsabbá tenni XP-n az Eset Smart Security 4 vírusirtót rendszer bejelentkezéskor?

Figyelt kérdés
Konkrétan unom hogy egy-két percet kell várni mire bármit csinálhatok a gépemen..

2014. márc. 14. 15:16
 1/2 tabaki ***** válasza:

Igyál egy jó teát.


Hogyha a vírusvédőnek ennyi idő kell, adj neki ennyit. Miért lehetne felgyorsítani? Gondolod, hogy nem optimalizálják a végsőkig a sok millió vírus közepette? Ki is kapcsolhatod, le is szedheted, ha annyira zavar.

2014. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy a programot felhasználók kevesebb százalékánál ilyen lassú a többségüknek meg gyengébb gépe van mint nekem szóval ezért nem értem. A 6-osnál olvastam erre megoldást de az nem alkalmazható a 4-esre de gondolom ott is kellene lennie valami megoldásnak nem tudom.

Letörölni nem fogom mert a program remek. Semmi más bajom nincsen vele.

2014. márc. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!