Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Docx fájlokat milyen programma...

Docx fájlokat milyen programmal lehet megnyitni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 02:18
 1/7 claidheamohmor ***** válasza:
100%
Leginkább Microsoft Word.
2014. márc. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A docx szabványosítva van, ha nincs benne semmi csavar (pl. jelszavas titkosítás), akkor minden modernebb szövegszerkesztő megnyitja. Még az is, ami a telefonokon van...


Ettől függetlenül a Word az, ami 100%-ig kompatibilis vele, akkor is, ha van csavar.

2014. márc. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
a 2003 mas még nem csak az újabb ms word
2014. márc. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tabaki ***** válasza:
100%
LibreOffice, OpenOffice.
2014. márc. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:

word.

Régebbi office verziókhoz telepíteni kell a

"Kompatibilitási csomag a 2007-es Office rendszerhez" -et.

[link]

2014. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 claidheamohmor ***** válasza:
Sajnos az a tapasztalatom, hogy a MS Wordben formázott docx fájlokat a Libre Office (és az Open Office) nem nyitja meg helyesen (ezért vagyok kénytelen ezek mellett még egy MS Office-t is tartani :/). Szabvány ide, szabvány oda. Ez van.
2014. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
Hm, az én tapasztalataim ezt nem erősítik meg, de mivel a LibreOffice PPT/PPTX fájljainál viszont én is tapasztaltam jelentős eltéréseket, nem merek nagyon kardoskodni a kedvező véleményem mellett, nyilván így van.
2014. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!