Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Ingress nevű androidos...

Az Ingress nevű androidos telefonos játékhoz lenne pár kérdésem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Még csak most töltöttem le a játékot és még csak ismerkedek vele...ha a lejjebb feltett kérdéseken kívül valaki hozzá tudna fűzni valami kis segítséget azt nagyon megköszönném!


Először is, hogy a játék automatikusan elküldi a "reedem code"-ot vagy valahol igényelni kell ezt?


Másodszor pedig, hogy ha pl.biciklivel megyek a portálokhoz akkor azt is úgy számítja a telefon mintha gyalogosan tenném meg ezt az utat?



2014. márc. 15. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A Kódot valamelyik fenti menüpontban kell igényelni majd aktiválni (ha ugyanarról beszélünk vagy lehet én vagyok hülye)

Ha biciklivel mész az attól függ hogy milyen gyorsan. Pontos számokat nem tudok mondani

2014. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!