Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztő programokat...

Képszerkesztő programokat CD-n lehet venni? Mennyibe kerül? Milyenek vannak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Photoshop

Kerül vagy 250 ezerbe :D

De amúgy legyen már eszed.Szoftverért ne adj pénzt.

Ott van az ingyenes Gimp ha CD-re kell akkor meg kiírod a telepítőt.Na meg ott van még a PhotoScape és a PhotoFiltre.

2014. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Photoshop CS6:

[link]


CS5:

[link]

2014. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amúgy,ha Photoshop kell,akkor abból a CC-s verziót ajánlom,az a legfrissebb.Persze a CS5 és CS6 is tökéletes.

Első voltam :)

2014. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a photoshop-ot én is ismerem.:) Olcsóbra gondoltam. Gimp, PhotoScape, PhotoFiltre mind rajta volt a gépemen de az nem elég jó. Valami olyanra gondoltam ami jól retusál.
2014. márc. 15. 22:32
 5/8 A kérdező kommentje:
A photoshop-ot már le se tölthetem próbaidőre, mert már szinte mind rajta volt.
2014. márc. 15. 22:33
 6/8 tabaki ***** válasza:
A Gimp nem jól retusál?
2014. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha te az általad említett progikkal nem tudtál jól retusálni,akkor teljesen fölösleges másikat keresned,mert azzal sem fogsz tudni,

-ugyanis csak rajtad múlik a képjavítás és nem a progikon,

2014. márc. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

@05:16:

No igen, erre céloztam én is. A Photoshop rengeteg dolgot tud, amit más programok nem, de hogy az előnye nem holmi retusálásban fog megnyilvánulni, az is faktum. Ha precízen együtt akarsz működni a többi Adobe-programmal, ha nyomdai szabványokhoz igazodnál, ha színre kell bontanod a képet, vagy egyéb, a hétköznapi képszerkesztéstől eltérő ipari extrára van szükséged, akkor a Photoshop a legrövidebb, ha nem is feltétlenül az egyetlen út -- mindenesetre ilyenkor indokolt és érthető a használata. Ha csak pucéran képmódosításról van szó, az más programokkal is megoldható, sokszor semmivel sem bonyolultabban, vagy éppenséggel egyszerűbben. Speciel a klasszikus retus jó része kényelmesen elvégezhető akár PhotoScape-pel, de ha trükközni is kell, akkor érdemes Gimppel is belenyúlnod. Az eddig említetteken kívül rogyásig vannak még jó képszerkesztők, csak meg is kell tanulni a használatukat. Ez alól viszont a Photoshop sem kivétel, helyetted gondolkozni az sem képes.

De ezt úgysem szoktátok elhinni, Kérdező... A legtöbb ember elméjét meghaladja, hogy feladatokban, sőt saját céljaiban is lehet gondolkodni, leragad annál, hogy neki "a legjobb" kell. Úgyis beszerzed a Photoshopot, lelked rajta, egészséggel nyűdd el. De arra nagyon kíváncsi volnék, hogy készítesz-e vele valaha olyasmit az életben, amihez tényleg arra van szükséged, mert mással nem lehet.

2014. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!