Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letölthetem a Wifikártyám...

Letölthetem a Wifikártyám driverét a gyártótól Windows 8-ra úgy ha nem frissítem win7 ről hanem teljesen újratelepítem de a gyártó oldalán csak úgy van hozzá driver ha az arra megyek hogy Windows 8 64 bit ( Upgrade from windows 7 )?

Figyelt kérdés
nos van Windows 8 driver meg van ez az upgrade dolog... és a wifikártyámhoz a sima windows 8 driverek közt nincs driver de én nem frissíteni akarom a windows7-et hanem teljesen ujratelepíteni windows 8 ra... és ez az upgrade-s driver jó akkor is ha nem frissítéssel teszem fel hanem teljes ujratelepítéssel?...

2014. márc. 16. 08:28
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi de az lemaradt hogy nem a wifikártya oldalán van így fent hanem a notebook oldalán...
2014. márc. 16. 08:33
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd más válaszol, én nem értem mit akarsz. Egy wifi illesztőprogramnak semmi köze a rendszer újratelepítéséhez.

Linkeld a gyártó oldalát.

2014. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


és itt Notebookok / EasyNote / EN TE11HC


és itt az operációs rendszereknél csak a Windows 8 64 bit ( Upgrade from windows 7 ) ban van benne a wifikártya drivere és a sima Windows 8 ban nincs benne ( Realtek-es wifikártya ) és a az lenne a kérdésem hogy azt leszedhetem e akkor ha a windows8-at ne frissítéssel telepítem rá a windows7 re hanem formázom a rendszerpartíciót azaz teljes telepítéssel...

vagy hogy egyáltalán jók e azok a driverek mert van egy másik is igaz már kiírtam de még nem jött rá válasz de ha tudsz légyszi válaszolj rá...


szóval PackardBell EasyNote F5211-HC-260HG notebookom van és nem tudom hogy most melyik drivereket kell leszedni hozzá... az EN F ben lévő drivereket vagy a EN TE11HC-ben lévő drivereket... a notebook dobozának az elejére és az oldalára rá van írva hogy EasyNote TE valamint az AIDA64 ír egy olyat hogy: DMI rendszer termék EasyNote TE11HC és nem tudom hogy ezmiatt és az EasyNote TE meg hogy F5211 meg hogy a lemezen van AHCI driver amit adtak hozzá mikor vettem és az EN F ben nincs de az EN TE11H ban viszont benne van... hogy az EN F vagy az EN TE11HC driverek kellenek hozzá... egy másik oldalon annyi választ kaptam hogy mivel le akarom cserélni a windows 7-et windows 8 ra akkor szedjem le a drivereket hozzá és ha nemjó akkor tegyem vissza a win7-et...

2014. márc. 16. 09:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nem válaszoltak.

Ott van a Windows8 (és 8.1) 64bit alatt egy rakás driver, köztük vagy három a wifihez, abból egy már csak jó lesz.

Az Upgrade from windows 7 drivereket hagyd figyelmen kívül, csak bonyolítod a dolgot. Egyébként meg nyugodtan telepíthetők Windows8-ra, azért vannak.

2014. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de most akkor az én notebookomhoz az EN F ben vagy az EN TE11HC driverek kellenek?
2014. márc. 16. 09:45
 6/9 A kérdező kommentje:

a doboz oldalára ez van írva...: Packard Bell F5211-HC-260HG


az elejére az hogy EasynoteTE


az aida64 meg ezt írja...:


DMI rendszer termék EasyNote TE11HC


ezek alapján nekem melyik drivereket kell leszedni a fent említettek közül?

2014. márc. 16. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel semelyik nem található a listában a TE11HC -n kívűl, így marad ez.
2014. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi... csak azért problémáztam ezen hogy melyik kell mert ugye F5211... és van olyan is hogy EN F... és ennél azért gondoltam hogy ezek kellenek mert F5211 a notebookom... a másikra meg mert az aida64 ben benne van hogy TE11HC meg a doboz oldalára is rá van írva hogy EasyNote...
2014. márc. 16. 09:59
 9/9 A kérdező kommentje:
* EasyNote TE...
2014. márc. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!