Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (MINECRAFT) szervert akarok...

(MINECRAFT) szervert akarok indítani de nem sikerül (? ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Na letöltöttem a [link] oldalról a minecraft_server.1.7.5.jar beleraktam egy mappába és futtattam majd ezt írja ki "Launch4J

The registry refers to a nonexistent java runtime environment installation or the runtime is corrupted.A rendszer nem találja a megadott elérési utat." És hát ezzel mit tudok tenni hogy sikerüljön elindítanom! Nagyon kérlek segítsetek ebben nekem!!! Előre is köszönöm a válaszadóknak!



2014. márc. 16. 10:45
 1/2 Tengor ***** válasza:

Szervert akarsz üzemeltetni 0 tudás és 0 önállósággal? Bátor.

Java futtatókörnyezet van a gépen? Megfelelő verzió?

2014. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem szeretném elrontani a kedved, de valószínű a java-t nem találja, és ha ilyen gondot nem tudsz megoldani (amivel nincs is semmi gond) akkor lesznek majd más problémák amiket szintén nem fogod tudni megoldani. inkább menjetek a haverokkal publikus szerverre.


Keress YouTube-on videót, ha már annyi van.

2014. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!