Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a Skype-omnak?...

Mi lehet a baja a Skype-omnak? Jó volt, használtam minden nap, de beléptem az egyik nap, behozta a skype-t és kb.2mp-re rá befagyott, aztán "Skype működése leállt a program helyes működése hiba miatt megszakadt".

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mobilneted van, letiltotta a szolgáltató. Nem tűrik a konkurenciát.
2014. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mobil netem van, és eddig jó volt a skype.

Most letöltöttem megint egy másik verziót, amit egy másik ilyen kérdésnél linkeltek, jó is volt, de a Skype Home-nál ilyen msn-es szöveget írt, hogy "ha beszélni akar barátaival" stb. és a végén volt hogy "köszönjük". Arra rákattintottam, elkezte tölteni a Skype Home-t (ahol jelzi, hogy ki mit írt ki oda közösbe vagy miaz) és azonnal összeomlott, "skype működése leállt"

2014. márc. 16. 11:58
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja már a skype eredeti oldaláról vagy 4 szer biztos letöltöttem és az sem jó én sem tudom hogy mit csináljak vele
2014. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most letöltöttem egy régi verziót, ez jól működik.

Javaslom neked is, és állítsd be, hogy ne keressen új verziót, mert nekem az előbb bejelentkezésnél letöltötte automatikusan azt a sz*rt, és megint törlés, telepítés..

2014. márc. 18. 18:53
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó, ez nem jött be.

Beállítottam skype-ba is, hogy ne telepítsen frissítést, de amikor kikapcsoltam a gépet, kiírta hogy "ne húzza ki a számítógépet blabla" és frissített valamit. Másnap amikor elindítottam a skype-t, kiderült, hogy a kedves gépem frissítette a skype-t. Nos beállítottam vezérlőpultba is, hogy "Frissítések letöltése, de én döntöm el, mikor telepítem azokat". Aznap este, megint letöltötte és telepítette a gépem a skype új verzióját...

Én már nem tudom mit csinálhatnék, valaki aki tud megoldást írja le legyen szíves, mert ez így elég idegesítő, hogy naponta törölgetni, és telepíteni kell.

2014. márc. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!