Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet olyan Super...

Honnan lehet olyan Super Mario hacket szerezni, mint amilyen Visor-nak van?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/user/SpaceNinja88

Arra gondolok, amelyikkel el lehet menteni, "fel lehet gyorsítani"...

Valamiféle emulátorral csinálja, de mivel? Hogy?

Ha tőle kérdezem nem válaszol. :(



2014. márc. 16. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga az emulátor képes arra hogy mentsen egy állást majd azt visszatöltse, ebben nincs semmi hack.


Én a NESten-t használtam erre:

[link]


Mások:

[link]

[link]

2014. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Régi, rossz gépem van, szeretnék vele ilyen retro játékokat játszani, de nincs türelmem minden halál után az elejétől (vagy akár a checkpoint-tól) újra és újrakezdeni.

2014. márc. 16. 14:48
 3/4 Huszár Jóska válasza:
Paraszt cheater! Most lebuktál. Megyek, feljelentelek...
2014. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt már az ősrégi emulátorok is tudják. Én életemben először egy 486-os gépen találkoztam emulátorral, DOS alatt egy bizonyos Nesticle nevűvel, de már az is tudott állást menteni. Meg gyakorlatilag az összes emulátor. Ha megmondod, neked milyen van, szívesen segítek!

Visor egyébként nem vof válaszolni... fogalmazzunk úgy, hogy elég érdekes természetű ember.

2014. aug. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!