Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF-ből hogy lehet JPG-t...

PDF-ből hogy lehet JPG-t csinálni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Photoshop-ban vagy Paint-ban megnyitod→mentés másképp→ jpg.jpg
2014. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Kedves Első : A photoshop valószinűleg tudja, de a paint-tal nekem nem sikerült pdf-et megnyitni.


1. Van a fizetős pdf kezelő az "Acrobat Adobe Pro" program ami képes arra, hogy a pdf-et elmentse más formátumban (akár jpg-ben is)


2. Virtuális pdf printer neve : bullzip : [link]


Amit ha felinstalálsz akkor kapsz egy printert (virtuálisat) és ennek a bullzip printernek van olyan tulajdonsága, hogy amit erre nyomtatsz ki abból több formátumot képes kreálni (pdf, jpg, bmp)


A 2. megoldást jasvaslom, mivel ez ingyenes.


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tengor ***** válasza:
+1 a bullzipnek.
2014. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tabaki ***** válasza:
A Gimp is ingyenes, meg az embernek amúgyis telepítve van a gépén...
2014. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, letöltöttem és akkor most mit kell csinálni, nem találom. Bullzip pdf printer beállításoknál vagyok.
2014. márc. 16. 18:03
 6/10 coopper ***** válasza:

Szia.


Nyisd meg a PDF-ed amivel megszoktad nyitni, majd nyomtasd ki a bullzip pdf printerre.


Amikor feljön a A Bullzip PDF printer - Fájl létrehozása ablak, akkor ott rakd át a formátumot JPG-re (vagy amit szeretnél) miután átraktad a Kép fülön állithatod a tülajdonságokat kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel a 21. században élünk, számtalan online lehetőség van rá. Én ezt használom:

[link]

Jó, megbízható, biztonságos.

2014. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tengor ***** válasza:

OFF:

#7, attól hogy ekkor élünk, még nem kell önként kiszolgáltatnunk az adatainkat mindenkinek...

2014. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Szigorúan titkos PDF-eket ne tölts fel rá. Egyébként nem kell regisztrálni, nem telepít semmit a gépedre (hidd el, ez a munkám, garantálom).
2014. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tengor ***** válasza:
#8 nem zavar, ha telepíteni kell valamit, az inkább zavar, ha egyszer majd viszont látom valami munkám a neten, amit nem akartam...
2014. márc. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!