Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri felrakni 1...

Szerintetek megéri felrakni 1 magos 3 GHz-s,1 GB RAM mellé Windows 7 Ultimate 32 biteset?

Figyelt kérdés

Az alap követelmények meg vannak hozzá, viszont kicsit lassú! Esetleg rakjak Home Premiumot, Enterpriset, vagy Professional-t? Az segíthet?

(Azért raktam egy ilyen gépre Win7-et, mert a Win7 alapból felismeri a netet, és XP-nél nem tudtam megoldani! De ha tudna valaki segíteni, hogy hogyan csinálhatnám meg egyszerűen, az egy válaszban pontosan leírhatná!)

Válaszokat előre is Köszönöm!



2014. márc. 16. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
+1 ram talán megoldaná :)
2014. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

alaplap tipus -- onnan gyarto honlapja--driverek --letoltes lan driver xp-re

win 7-t fel lehet rakni , ha nem fut normalisan legfeljebb leszeded

ha nem jatszol ,probald a linux mint-t ..:

[link]

megy live modban ,nem kell telepitened ,hogy kiprobald

2014. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Tudom, de ezt a gépet nem akarok fejleszteni, mert csak a szüleim használják dolgok tárolására, film letöltésre, netezésre, meg ilyenek! De még így is kicsit lassú, azért kérdem, hogy Home Premium, vagy Professional nem lenne kicsivel gyorsabb? (Mert úgy olvastam hogy Ultimate alapból lassabb kicsit, vagy csak mert ezen több dolog van mint a többin!)
2014. márc. 16. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyenge ez a gép a Windows7-hez, legalább 2 GB memória kell hozzá. Akármelyiket teszed fel, mindig lassú lesz.
2014. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] Itt azt írja, hogy 32 biteshez elég 1 gb ram!
2014. márc. 16. 18:53
 6/11 Kis Peter-IStvan ***** válasza:
hello em futtattam windows 7-ultimate vagyg professionalt egy 1,81 Ghz es amd procin 1.25 gb rammal es egy nagyon gyengus videokartyaval .Az xp=hez viszonyitva minden fele keppen lassabban es rosszabbul ment. tehat egy nagyon regi rendszerre windows 7 et vagy visztat tenni ertelmetlen mert csak levesz az elmenybol.
2014. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 OneHitGoHome ***** válasza:

Figyelj!:D

Win 7 Ultimate szerintem a legjobb és az is eszi a legtöbbet mert abban a legtöbb a szolgáltatás.

Próbáld meg letiltani a windows areo-t az sokat eszik.:D

2014. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
+1 gb és talán. De inkább xp/új gép.
2014. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kicsit több RAM-ot kéne bele spékelni és simán vinné.persze így is fogja vinni de nagyon lassú lesz a gép is,meg a rendszer is.
2015. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gelencser12 válasza:
Az lehet hogy alapkövetelményben 1 GB ramot ír...az xp.nem meg 128MB volt megadva. Én használtam már úgy xp-t. Az asztalig gyors.
2015. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!