Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows old nevű mappa törölhe...

Windows old nevű mappa törölhető, ha a Win 7 operációs rendszer van a gépen?

Figyelt kérdés

Hivatalos XP - nk bemondta az unalmast. Eredeti volt a gépen, de valamiért nem kaptunk cd hozzá.

Nem kell azt momdták mikor vettük az asztali sz.gépet. Mutatták mi van hozzá kábelek egyéb, cd nem volt. Mikor kifeküdt azt hiszem a biosba is próbáltunk belépni, sikertelenül. Semmit se csinált. És biza mi se mentettük el azon mód frissibe cdre az op rendszer. :(

Ezért szert tettünk erre a win 7 - re....

Pillanatnyilag működik. Csak " C meghajtó " amin van, igencsak tele van. Piros csík. Az utóbbi frissítések után láttam ezt.

Kérdésem az lenne hogy a Windows old nevűt törölhetem e a " C " meghajtóról?

Böngéztem mi az ami felesleges lehet, és törölhető. Képek stb - k nincsenek ezen a meghajtón. Úgy emlékszem hogy a win7 telepítés után oda teszi amit feleslegesnek tart. Nem is tudom már hol is olvastam ezt.

Természetesen képek egyéb nyalánkságokat amit ítt akarunk tárolni, a " D " - n van.

Azt is megcsináltam, átmásoltam az egész windows oldot a " D " - re. Ha kell onnan valami, elő lehessen keresni.

Akár mindkettőről lehet törölni a Windows old mappát??

( remélem jó a kategória ahova feltettem a kérdésemet.



#operációs rendszer #Win 7 operációs rendszer #windows old mappa #dvd re kiírása
2014. márc. 17. 08:02
 1/3 Turismo ***** válasza:
Tulajdonképpen akkor formázás nélkül lett felrakva az új rendszer, ami nem nagyon helyes, de ez van. Igen lehet törölni, ha minden fontos adatot kimentettél belőle, tulajdonképpen a régi rendszered fájljai vannak abban a mappában.
2014. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Formázás nélkül tettük volna föl? Előfordulhat. Jó 2 éve ezt az oprendszert használjuk..

És törlöm is az oldos mappát. ( hisz ha mégis kell valami onnan, már rámentettem a D re ;) ).

2014. márc. 17. 10:54
 3/3 Turismo ***** válasza:
Ha 2 éve használod ezt a rendszert akkor bizony ezt is érdemes újraraknod, de telepítésnél formázd le a C meghajtót, mert csak úgy érdemes.. :)
2014. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!