Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányzó dll fájlokra figyelmez...

Szpeti1991 kérdése:

Hiányzó dll fájlokra figyelmeztet a gép; hova rakjam őket letöltés után?

Figyelt kérdés

Windows 7-es van a gépemen, és bekapcsolás után figyelmeztetett, hogy hiányzik az MSVCP80.dll és a nengine.dll fájl. Oké, hogy letöltöm őket, de aztán hová pakoljam őket, hogy helyreálljon a működés?

Előre is köszi a választ!



#Windows #.dll #msvcp80
2014. márc. 17. 08:31
 1/7 Tengor ***** válasza:

[link]

DLL fájlokat nem töltünk le és nem pakoljuk őket sehova. Megkeressük melyik szoftvercsomag része és azt telepítjük fel.

2014. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta keresi ??
2014. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az msvcp80 dll-t nem tudom milyen program keresi, ezért nem telepítettem újra. A windows elindításakor jön fel az üzenet, nem tudom, milyen programot kellene hozzá telepíteni. Oké, nem pakolom a dll-fájlt, de akkor is erősen hiányzik :) (Bár a windows 7 hibátlanul működik egyelőre, de azért zavar ez a hibaüzenet.) Nem régóta keresi egyébként, 1-2 hete.

A nengine.dll-t valami newnext.me program keresi, ahogy az interneten nézelődtem, ez valami vírus. Próbálnám én letörölni, de semmi jel nem utal rá, hogy telepítve van, mindenféle úton próbáltam keresni, de nem találom. Van newnext.me mappa a gépen, de magát a programot uninstallálni még nem tudtam.

2014. márc. 17. 08:56
 5/7 anonim ***** válasza:
engine.dll vagy nengine.dll ???
2014. márc. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]



:))

2014. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre az oldalra korábban én is rátaláltam. A problémám még mindig az, hogy NewNext program, se a Mobogenie programokat nem találtam telepítve. De próbálkozom még.

Közben rájöttem, hogy az MSVCP80 dll-t a daemonprocess.exe keresi, már csak azt szeretném tudni, hogy mi az :)

2014. márc. 17. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!