Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fontos! Windows Live Movie...

Fontos! Windows Live Movie Maker!? Miért nem működik jól?

Figyelt kérdés

Meg tudná mondani valaki hogy mit és hol kéne beállítani Windows Live Movie Maker-ben hogy ne akadozzon a zene az effektusoknál? Beteszem a képeket és utána a zenét, hogy azt hallgatva rendezhessem őket, mivel fontos hogy sztori jellege legyen. Nem is értem szinte teljesen lelassítja a zenét, bizonyos animációkat hiába teszek be,megtöri a zenét... de akkor mi értelme, hisz valahogy csak meg kell szerkeszteni. Esetleg más könnyen kezelhető, ingyenes videókészítő program? Facebookra kellene majd felkerülnie! Sony Vegas-t ajánlotta még valaki de nem tudom ez ingyenes-e ez is fontos szempont!

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. márc. 17. 11:33
 1/3 tabaki ***** válasza:
2014. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is ezt a programot használom, de nem fedeztem fel hasonló problémákat. Próbáld meg először projektként lementeni (hogy később esetleg tudj módosítani a videón), utána mentsd le filmként. Ha a FILMKÉNT lementett fájlt megnyitod, tapasztalataim szerint tökéletesen kell, hogy működjön. Amúgy mi a videó tematikája?
2014. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

@18:24:

Amennyire értem, Kérdezőnek éppen az a gondja, hogy előre szeretné tudni, milyen lesz a film, hiszen annak az alapján szerkesztené meg. Ezt nem orvosolja, hogy a kész videó már tökéletesen játszható le.

Sajnos, én azóta sem tudtam hasonlóan kényelmes és egyszerű ingyenprogramot javasolni, ha van tipped, engem is érdekelne.


Kérdező, van valami homályos emlékem arról, hogy legalábbis a régi WMM nem szerette az MP3-fájlokat. Megpróbálhatod WAV-ba konvertálni, amitől ugyan baromi nagy lesz a mérete, de nem kell lejátszás közben kibontania, mert tömörítetlen formátum. Hátha ez véletlenül megoldja. Itt egy más természetű problémán, de segített:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2014. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!