Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Advanced systemcare 7.1...

Egerecske kérdése:

Advanced systemcare 7.1 programot hogy kell helyesen használni? (lent)

Figyelt kérdés
Utána néztem és eléggé megoszlik a vélemény, hogy ez mennyire jó vagy nem jó program. Egyesek szerint nagyon jó megfelelő kezekben, némi hozzá értéssel. Van aki azt mondja hogy tönkre teszi az egész rendszert. Nekem az lenne a kérésem,hogy mondjátok el mit szabad és mit nem szabad beállítani, vagyis mit takarítson milyen mértékben,hogy elérjem azt hogy némi gyorsulást adok a rendszernek, de ugyanakkor maga a rendszerhez szükséges fontos dolgokat ne szedje ki.
2014. márc. 18. 08:44
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

Igen is-is..

Jó program általános karbantartásra használom.

Ha a biztonságra mész akkor Beállításokban amit ne használj az a mély vizsgálat.

Egyes részei automatikusan indulnak azokat javaslom kapcsold ki.


Azt hogy a "rendszerhez szükséges fontos dolgokat ne szedje ki" ez nem így megy, mert ez az ami gyorsítja.


A takarítás után az első indítások mindíg lassuak, mivel a rendszernek újra létre kell hozni a fájlokat, viszont utánna gyorsabb lesz mint előtte.

Használd csak ezeket a gyors takarításra.:

-junk files clean

-Registry fix

-Privacy Sweep


Registry fix -nél a mélyellenőrzést ne engedd

Junk files -nál neked kell tudni mi az ami nincs elszemetelődve pl a DNS gyorsítótár ürítése hasznos lehet, de míg meg newm látogatod az oldalt addig az első indítás lassú, de ezt már írtam ez minden gyorsítótár ürítésére igaz.A windows indításakor a prefetch az ami gyorsít, de ha lassú az indítás akkor érdemess törölni, a 2.-ra már gyorsabban indul stb...


Javaslom automatikusan ne induljon semmi.


Rendszer optimalizálás, internet gyorsítás -t elég egyszer elvégezni. Ezeket a beállításokat én manuálisan végeztem, így nincs rá szükségem, viszont aki nem tudja mit hogyan állítson (Tweak-eljen) annak egy egyszerü megoldás ,nem biztos hogy tökéletes, de a windows alapbeállításoknál jobb.

2014. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!