Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok Counter-Strike-al...

Balog Szilárd kérdése:

Nem tudok Counter-Strike-al szerveren játszani. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nemrég raktam 7-es Windowsot az XP helyett és most nem tudok CS-ben szerveren játszani.. a töltés közben megáll a töltés és még ki sem fagy.. internet megy meg minden szóval nem értem... és a FIFA 14 sem akar menni ami eddig meg XP-n is ment... Kérlek segítsetek!

2014. márc. 18. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb katt rá és próbáld futtatni rendszergazdaként...
2014. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy csak az az egy szerver nem megy és a többi igen... lehet hogy amikor előszőr ráraktam megjegyezte és most nem engedi... Egyszer kétszer hagyja hogy játszodjak, máskor meg nem... Az a kedvenc szeróm és nem tudom mért nem megy... :((( Megáll a tötés "Verifyng recources" szöveg alatt de nem fagy be a gép mert a töltést akármikor kikapcsolhatom (Cencel)...
2014. márc. 21. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg szerver probléma... De az is lehet, hogy destroyt kaptál... tegyél fel egy másik verziójú cs-t...
2014. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gondoltam én arra is... de nem hiszem... van amikor hagyja hogy felmenjek, de a mostanában nem... azért köszi!
2014. márc. 22. 06:48
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor töröld le mappástól együtt és telepítsd újra...
2014. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam és semmi.... Annyira idegesítő hogy pont az nem megy...
2014. márc. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!