Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy az iso fájlokat (Daemon Tools megnyitás után) ne a Windows Media Player hanem a VLC player játsza le, vagy KM player (lényeg h ami letudja játszani)?

Figyelt kérdés

megnyitom a fájlt(BD25) (Daemon Toolsal) és amikor elindul a windows media player akarja elindítani de nem tudja

vagy ha valaki linkelne nekem windows mediA player kodek csomag letöltését azt is megköszönném



2014. márc. 19. 08:17
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

Kodek

[link]

automatikus lejátszást tilétsd le és nem indul el!

2014. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:

Automatikus lejátszás kikapcsolása csoportházirendben:

Futtatás: gpedit.msc

Számítógép konfigurációja-> Felügyeleti sablonok->Rendszer

Automatikus lejátszás kikapcsolása: Engedélyezve


Registry kulcs:

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdrom

AutoRun értéke: 0


win 7 :

[link]

2014. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt választom, hogy: "semmilyen műveletet....", majd a virtuális meghajtó mappájánál kattintok az film lejátszását indító fájlon, amit társítottam a KmPlayerrel előtte már.

Ez BD esetén nem tudom melyik, de pk dvd-videónál a >>> VIDEO_TS.IFO volt. Ezekhez nem kell kodekcsomag: Vlc, KMP

2014. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hogy tudok létrehozni virtuális meghajtót?

a többi nem jött be mert letilottam de a film kis részekben van és nem tudom h lehet egyben elindítani, tehát valamilyen lejátszóval kéne de a vlc akadozva játsza le

2014. márc. 20. 08:28
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Mount: a lemezkép csatlakoztatása

http://www.youtube.com/watch?v=gTapZIx9DnQ


Amúgy nem a (virtuális)lemezt társítod programhoz hanem a lemezen található fájlokat, ezt a windows fájltársításokban adhatod meg mivel nyissa meg esetleg a program beállításaiban.


Tehát ha avi fájlok vannak a lemezen akkor azt az ahoz társított program nyitja meg.

2014. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a Blueray-nek is van egy indító-információs fájlja. A virtuális meghajtóba mountolva látszani fog a teljes lemezszerkezet.

Ezt a fájlt kéne társítani a kedvenc lejátszóddal... Jobbklikk azon a fájlon, majd társítás>>> vlc. (vagy megnyitás/program választás)

Tedd fel kérdésnek melyik az indító fájl....most nincs kedvem letölteni egy BR lemezt, hogy kipróbáljam. Vagy a neten...így hirtelen, de nem néztem végig>>> http://www.youtube.com/watch?v=tZAbZQDOOio

2014. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!