Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez szerintetek igaz vagy...

Ez szerintetek igaz vagy kamu? Tényleg képes ilyenre is a Photoshop?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Hnvoz91k8hc


Érdemes nézni a jobb felső sarokban az időt. Bár egy darabig előre jár (ez a kamut erősíti), de aztán a későbbiekben már nem, tehát valóban úgy néz ki hogy a pizzától jutottak el addig amit 0:33-nál láthatunk (ez viszont azt hogy igaz).


A feltöltő meg ugye CollegeHumor, tehát ez megint inkább azt sugallja hogy nem komoly a dolog.


Viszont, ami megintcsak az ellentettjét: én nem akadtam a modell nyomára, pedig a videóban látható képét végigfuttattam a google keresővel ( [link] ), de egyetlen olyan oldalt sem dobott ki amelyikben maga a nő lenne a főszereplő és nekem ez is gyanús....


Persze ha valaki felismeri a modellt akkor nincs kérdés. Ha van ilyen, kérem írja már meg a nevét.



2014. márc. 19. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A Photoshop bármire képes, ha megfelelő ember használja
2014. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
képes rá
2014. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ember képes rá, a Photosop csak a segédeszköz. Ez egyfajta humor természetesen, de a hozzá szükséges tudás nagyon is komoly.

Tulajdonképpen arról szólna szerintem, hogy a címlapfotóknak és a valóságnak nem feltétlenül van sok köze egymáshoz.

2014. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A modell igazi és a pizza is igazi. De nem a pizzából készítette a modellt, egyszerűen a két képet összedolgozta, a modellre "festette" fel a pizza felületét. A mondanivalója pedig, hogy Photoshop segítségével bárkiből lehet "tökéletes" nőt csinálni, még egy pizzából (egy átlagos nőből) is. De valójában minden pizza (nő) úgy szép ahogy van.
2014. márc. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!