Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok váltani egyszerűen hang kimenetet?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan programot, amivel tudok váltani a fejhallgatóm és a számítógép beépített hangszórója közt. Másik gépen olyan illesztőm volt, aminek a kezelőfelületén tudtam váltani hangszóró és fejhallgató közt, ha mindkettő be volt dugva, adott helyre. Viszont erre a beépítettre még nem találtam jó megoldást..

2014. márc. 20. 09:42
 1/5 Tengor ***** válasza:
Ebben a gépben lévő hangkártya egyáltalán támogatja ezt a funkciót?
2014. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol lehet megnézni? intel, integrált
2014. márc. 20. 09:48
 3/5 Tengor ***** válasza:

A specifikációban kellene, hogy szerepeljen ez a funkció, aztán vagy beleírják v. sem.

Tedd fel a hozzávaló drivert az alaplap gyártójának oldaláról. Ha abban sincs meg a funkció, akkor valószínűleg nem is támogatja.

2014. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, az is van felrakva. hát akkor így jártam :D köszönöm a gyors választ!
2014. márc. 20. 10:02
 5/5 Tengor ***** válasza:
Tegyél be egy második hankártyát és akkor tudsz váltani a két eszköz között, sőt akár más-más alkalmazások más-más hangkártyán szólalhatnak meg.
2014. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!