Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Docx fájl megsérült egy...

. Docx fájl megsérült egy pendrive-on. Docx recovery programot találtam rá de csak töredékét hozta vissza. MI erre a legjobb program? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, ami legjobban helyreállítja a .doc és .docx fájlokat, bár most kifejezetten csak egy .docx fájl miatt kellene. Tudom hogy docx

esetén valószínűleg ez problémásabb, mert a .docx tömörített és ha egy bit megsérül, már nem csomagolható ki hibamentesen...

LibreOffice megnyitja, de mivel sérült a fejléce, gondolom ezért csak sima szövegként nyitja meg és krix-krax olvasható csak, egyetlen értelmes karakter

se nyerhető ki, Ms Word megnyitja, ugyanez az eredmény, kapok párszáz oldal krix-krax-ot, Abiword: "hiba az importálás során" üzenetet ad.

Találtam valami Savvy doc recovery-t, az pár oldalt visszaállított, de hibás még a szöveg is, tele van hibákkal...

Olyan program érdekelne ami nagyobb sikerességgel állítja vissza, és ha mondjuk demo változat, de egyszeri használatra legalább komplett helyreállítást

végez, vagy ha csak minden oldalnak a felét hozza vissza, az is jó lenne...



2014. márc. 20. 18:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!