Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani a...

Stevevai kérdése:

Hogyan lehet visszaállítani a billentyűzetet ha egy karakter lenyomásánál kettőt ír néhány betűnél?

Figyelt kérdés
A kis Dia megnyomott valamit a billentyűzeten és azóta duplán ír egyes betűket. pl.ha leütöm az s-betűt sa-t ír egyszerre. állandóan törölnöm kell a pluszban írt betűket azóta.Hálás lennék a segítségért,roppant zavaró már.

2014. márc. 21. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem értem, hogy tartozik ez a kérdés a programozás kategóriába, azért megpróbálkozom a válasszal.


Az a helyzet, hogy ilyen tüneteket szoftveres, ill. beállításbeli probléma nem szokott produkálni. Arra gyanakszom, hogy nem csak megnyomva, de beleöntve is lett valami; akkor szokott rendszerint így viselkedni.


Némi szerencsével kiszárad és kikopik belőle a szennyeződés idővel, akkor pedig abbahagyja. Ennek persze feltétele, hogy a belekerült nedvesség ne járjon a billentyűzet fizikai károsodásával. Utóbbi eset, ha laptopod van, igen kellemetlen, mert a pótalkatrész itthon 20 ezer forint körüli összegbe kerül, igaz, ebayről ugyanez kb 4 mátyásért lehalászható...

2014. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami zárlat van, valószínű beleömlött valami. Nem véletlen, hogy egymás melletti betűket ír.

Szerintem ez a duplán írás ott az s ás az a betű környéki többi betűvel fordul még elő, nagyjából be is tudod határolni, hogy hova folyt a lé.

Ki kell tisztítani a billentyűzetet, akkor elmúlik a probléma.

2014. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem éppen tegnap fordult elő ez, azt az okozta, hogy a tea belefolyt, szétszedtem, kitöröltem, majd 1-2 billentyűnél az említett jelenség jött, aztán idővel megszűnt
2014. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden kedves válaszadó számára köszönet,hála végre feladhattam a más irányú további fárasztó kutatást.
2014. ápr. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!