Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet oldani valahogy ezt...

Meg lehet oldani valahogy ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Nagyon régi számítógépem van, 10 éves is lehet, vagy több. Még néhány éve létrehoztam két fiókot, az egyiket én használtam, a másikat anya. Mind a ketten rnedzsergazdák voltunk. De én ezt megváltoztattam, beállítottam, hogy csak én legyek az. Ha ez még nem elég, megváltoztattam a jelszavam valami baromi hosszúra. Aztán amikor újra lépni akartam be a fiókomba, kiderült, hogy nem tudok, mert nincs elég hely a hossz jelszó begépelésére... Holott a megváltoztatáskor nem jelezte, hogy túl hosszú lenne. És mivel csak az én fiókom a rendszergazda, nem tudom anya fiókjából megváltoztatni a jelszavam, vagy bármit is tenni. Mit csinálhatnék? Meg lehet javítani, vagy örökre kizártam magam a fiókomból?

2014. márc. 23. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom xp van a gépen. Namármost, az xp-hez van a jó ismert rendszergazdás trükk: [link] . Ezzel próbálkozz.
2014. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, xp-m van, meg is fogom próbálni! Köszi!
2014. márc. 23. 16:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Hiába nyomtam az F8-at, ahogy írja, nem történt semmi :(((

Valaki írta a kommentekben, hogy nyomjak alt+ ctrl+ del-t, de akkor se ment! Sőt, úgyse jó, hogy megnyitom a futtatást, beírom, hogy cmd, aztán a megjelenő, fekete ablakban azt gépelem, hogy ,,at 17:12 /interactive "cmd.exe", mert nem jelenik meg utána semmiféle új parancssor, azt írja ki, hogy hozzáférés megtagadva! :(

2014. márc. 23. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!