Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ballagásra szeretnénk csinálni...

Ballagásra szeretnénk csinálni egy búcsúvideót képekből, zenei aláfestéssel. Azt nem tudjuk, hogy milyen ingyenes programokkal lehet ezt megcsinálni. Tudnátok nekem ajánlani ilyen programot?

Figyelt kérdés
Ha tudnátok linket ahonnét le tudom tölteni, megköszönném

2014. márc. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Movie Maker [link]


Én személy szerint a Nero-t ajánlom. Már sok videót készítettem és nekem nagyon bevált. ( sajnos nem ingyenes)


Esetleg egy power point?

2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Nekem ez jött be a lehjobban, igaz ez is fizetős : Pictures to Exe


Sok sikert.

üdv.

2014. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2014. márc. 24. 14:59
 4/5 anonim válasza:

Sony Vegas Pro esetleg? Mondjuk ez egy kicsit bonyolultabb videószerkesztő, de nekem bevált. Ha van Ncore-od esetleg, akkor onnan le tudod tölteni.

De ha ez nem lenne jó, akkor én is a Windows Movie Makert javasolnám. Szerintem ezt a Microsoft honlapján is le lehet szedni.

2014. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Movie Makert már letöltöttem, ki is próbáltam, nekem teljesen bevált :-)
2014. ápr. 2. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!