Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel játsszak?

Mivel játsszak?

Figyelt kérdés
FPS. TPS. Multi. Free2play. TF2, GRO, Warface már kipróbálva, de kicsit rájuk untam. Tipp?

2014. márc. 23. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd le a konfigod.
2014. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minden megy, ami új, nem fullon, de tökéletesen. Legutoljára Blacklist(2013) ment highon (a nagyobb címek közül).

Amúgy akármilyen hihetetlen:

CPU[Intel Core Duo 2,8 Ghz, 2,8 Ghz] [nem húzott]

VRAM[512 Mb, akármennyi Hz][tudom, hogy kevés, de mindent visz rendesen]

RAM[6 Gb]

MOTHERBOARD[MSI Neo 35(?)]

Másvalamit?

Amúgy konf. tökmindegy, úgyis megoldom az elfuttatást.

2014. márc. 23. 22:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát a Sony Xperia L telefonommal? Ott van a zsebemben. :D
2014. márc. 23. 22:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Ruházz be egy normális játékra, azt nem fogod megunni.
2014. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
GRO-t elég sokáig játszottam. BF3-at tervezek, de egy hónapig még nem. Addig?
2014. márc. 23. 22:17
 6/12 soccerway ***** válasza:
2014. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A TF2-őt hogy untad meg? Én már több mint 3 éve játszok vele :D Van kb 20 játékmód hozzá :).

Amúgy én is azt javaslom, hogy vásárolj inkább játékot, mert úgy tűnik, hogy a f2p játékokat gyorsan megunod.

Én a Pay Day 2-őt, Left 4 Dead-et, és a Garry's mod-ot ajánlom ;)

2014. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Euro truck simulator 2, Borderlands 2, league of legends, Minecraft, cs:go, gta sa (tudom, hogy régi, de nagyon jól el lehet vele lenni), bf4, cod black ops 1, titanfall. Ezekkel a játékokkal ellennél egy darabig.
2014. márc. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

soccerway nevű felhasználó válasza:


[link]

Ezt már próbáltam, megmondom őszintén, a grafikája szörnyű, a hangeffectek pedig 100%-ban hányingert okoznak. És highon.



A TF2-őt hogy untad meg? Én már több mint 3 éve játszok vele :D Van kb 20 játékmód hozzá :).

Amúgy én is azt javaslom, hogy vásárolj inkább játékot, mert úgy tűnik, hogy a f2p játékokat gyorsan megunod.

Én a Pay Day 2-őt, Left 4 Dead-et, és a Garry's mod-ot ajánlom ;)

PayDay2: Co-op. L4D: ingyenes volt egy napig Steamen, háromszor végigvittem a kampányt barátaimmal. Garry's mod: a játékosok által fejlesztett pályák elég hiányosak tudnak lenni.

TF2: irtóztatóan sokat játszottam vele, heavyvel volt egy 40-es kill streakem, a legtöbbet az ausztráliumossal játszottam, de az a helyzet, hogy én fél év után meguntam. Napi két óra mellett, lássuk be, azért az sok.



Euro truck simulator 2, Borderlands 2, league of legends, Minecraft, cs:go, gta sa (tudom, hogy régi, de nagyon jól el lehet vele lenni), bf4, cod black ops 1, titanfall. Ezekkel a játékokkal ellennél egy darabig.

ETS2: napi szinten, Genius TwinWheel FF900 kormánnyal. De nem multi és nincs benne fegyver.

Bl2: Bandival kivíve. Az is Co-op.

Minecraft: 2 év környéki élettartammal játszott nálam. Redstoneoztam irtó sokat, ***** vagy ***** youtube-ba, és meglátod, mit. Mindent túlbonyolítok.

GTA SA: azzal singleben játszottam sokat, főleg őrültködésre használtam. Tvaly téli szünet környékén volt nagy szám nálam.

LOL: oszt.társammal sokat játszottam vele, de nem nayon fogott meg MMORPG jellege miatt.

Bf3-at tervezek. BF4 egyelőre nem, állítólag agyonbugosított egyelőre.

Codok: taktikai shootereket szeretem, természetesen tf2 ezalól kivétel.

Titanfall: azért 10000-rem hirtelen nincs egy játékra, azzal még várok néhány évet, amíg lesz hozzá 10 giga update-content.

2014. márc. 24. 14:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nem hiszem, hogy 1 nap alatt végigvittétek az összes pályát L4D-be... Ott is van több fajta játékmód.


Amúgy most mit vársz? Leírtunk jó pár játékot. Vagy fikáztad vagy már meguntad.

2014. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!