Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki az a BEN akiről a CleverBot...

Ki az a BEN akiről a CleverBot beszél?

Figyelt kérdés
Egyszer beszéltem vele haverommal, mert nagyon röhejeseket mond, és egyszer a témától eltérőn kiírta hogy: BEN . Megkérdeztem, hogy mijen BEN? Erre mondott valamit, aszem hogy: Lapátoló(valamilyen hülye szakmát v mit) BEN vagy ilyesmi... Ki ez a BEN?

2014. márc. 25. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk.
2014. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én meg beszélgettem a haverommal és azt mondta, hogy Csaba. Ki az a Csaba??? :))
2014. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ma meg azt írta hogy egy kisfiú aki meghalt... Most ez igaz? Mert remélem nem.
2014. márc. 26. 17:34
 4/13 gergő100 válasza:

BEN valamikor te valamikor egy fiu akit az édesapja megölt,belefolytotta a folyóba,de valamikor egy maszk stb. Régen a Clever bot-ban volt egy mondat:


CB:Tudod mit csinálok azzal aki folyton kérdezősködik?

TE:Mit?

CB:Azt amit BEN-nel?

Te:Mit csináltál BEN-nel?

CB.MEGÖLTEM

2014. márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ma meg azt írta hogy egy kisfiú aki meghalt... Most ez igaz? "


Azzal tisztában vagy hogy a Cleverbot egy gép??? Mert szerintem nem...

2014. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a Cleverbot egy progi
2014. márc. 31. 17:06
 7/13 anonim válasza:
Ez a Ben úgymond egy videójátékos rémtörténet, vagy ha úgy jobban ismered, creepypasta. Nem kell félni attól, amit a Cleverbot ír, ha rákérdezel: "Mi történt Bennel?", akkor utána írja, hogy meghalt. Ha megkérdezed hogyan, akkor azt válaszolja, hogy megölte az apja. A módja pedig változó, vagy leszúrta, vagy megfojtotta. Tehát nem egy valós eseményről van szó, hanem egy Zelda nevű játék creepypastajáról. No para! ;)
2014. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Itt egy dumálásunk:Ki az a Dominika?

én:Ki az aben?

cb:Tényleg?

én:Ki az a ben?

cb:Egy kisfiú.

én:Mi történt vele?

cb:Vizbe fojtotta.

én:Kit?

cb:Nem tudmo.

2015. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Cleverbot a neki írott mondatokat menti el, és később ezeket használja fel. Ha napi több órát beszélsz neki Ödönről, akkor előbb-utóbb másoknak is be fogja dobni ezt a nevet.
2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ez a legenda egyébként nagyon durva..jó most mondhatjátok hogy no para meg ezek de azért mégis...most irtam Cleverbotnak, énis rákérdeztem erre a Ben-es sztorira.. minden ugyan úgy volt mint ahogy ti leirtátok..csakhogy aztán változtak a szerepek..témát akartam váltani irtam neki hogy amúgy miujság hogy vagy mit csinálsz de ő elkezdtem tőlem kérdezni hogy miért öltem meg bent hogy én gyilkos vagyok és hogy hogyan öltem meg...gondolhatjátok hogy beparáztam..naés ezekután hidd el hogy no para
2016. febr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!