Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy G510-es szériájú...

Ha veszek egy G510-es szériájú laptopot a Lenovotól és annak a leírásában Windows 8 és 8.1 szerepel, attól még tehetek rá win7-et?

Figyelt kérdés
itt a link hozzá: [link]

2014. márc. 26. 00:52
 1/2 tabaki ***** válasza:
Igen. Gondolom, a 8/8.1 csak az előre telepített rendszert jelenti. De minek leszedni, ha már jogtisztán rajta van?
2014. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel csak a gond lenne. Először is ott van az, amit az első írt: Miért cserélnéd le a jogtiszta rendszert, egy feltört valamire? :)

Másrészt: A Lenovo laptopjai nagyon ráálltak a Win8 támogatásra. Konkrétan annyira, hogy Win7-hez nem is fogsz találni drivert, vagy ha igen, akkor sem lesz megfelelő. Tapasztalatból tudom, hogy nem éri meg szenvedni vele, több tucat hibaüzenetet is elolvastam, mire végre eldönötttem, hogy megy vissza az eredeti op.-rendszer....

2014. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!