Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Outlok naptárába...

Microsoft Outlok naptárába milyen módon lehetne névnapokat integrálni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs, Nem értem a kérdést. Mit takar adott esetben integrálni szó. Honét akarod? Googlenaptárból, telefonról?
2014. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja lehet félreolvastam "naptárra"... Megvan valamilyen formátumban lementve? Milyen verziójú office? Milyen nyelvű?
2014. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shaddark ***** válasza:
2014. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az androidos teló szinkronizálva van az outlok naptárral.A szülinapok ünnepek és egyebek működnek de jó lenne ha a névnapokat is kiírná ma telefonon és az outlok naptárban egyaránt.
2014. márc. 26. 13:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Az Outlok.com bejelentkezés utáni naptárra gondoltam.
2014. márc. 26. 13:57
 6/8 Shaddark ***** válasza:
Ha szinkronizálva van akkor már megoldottuk, nem? :)
2014. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak a névnapok hiányoznak.A link amit küldtél a számítógépre telepített Outlok-ra vonatkozik?
2014. márc. 26. 14:03
 8/8 Shaddark ***** válasza:

Igen, azt h ittem kliensre vonatkozik a kérdésed.

De ha felraksz egyet és beállítod ott a fiókod akkor is fel fogja szinkronizálni a szerverre és meg is van.


Béár szerintem a webes felület is tudhat ilyet, nem használtam még (nem is láttam) de a neve alapján valószínűnek tartom hogy van .pst importálási lehetőség benne.

2014. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!