Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ fel a MS...

Miért nem települ fel a MS Office 2007 a gépemre? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Letöltöttem Ncore-ról a MS Office 2007-et, de amikor telepíteni akarom a gépre, egy "A telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer" üzenetet kapok, majd bezárul.


-OS: Windows XP SP3 magyar

-telepítés helye: egy lemezképfájlt nyitok meg a DaemonTools-szal, ugye van egy Office12 meghajtó, amikor rámegyek, egyből a telepítőt nyitja meg (aztán a hiba), az Office is magyar


Próbálkozásaim: Windows Installer frissítése, nyelvi csomagok keresése, "CD"-n lévő fájlok másolása a HDD-re: onnan installálok, másik telepítő (önkibontó exe), na de mindegyiknél ugyanez a hiba, tehát nem az Office-szal, hanem az XP-vel lesz a baj.


Mit kéne letöltenem? (language pack, windows installer?)


Ui.: a Windows se eredeti, de sztem nem itt van a hiba



2014. márc. 26. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Letöltöttem Ncore-ról a MS Office 2007-et..."


Ezert.

2014. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

NEM EZ A BAJ!!!


Múltkor ugyanez a verzió működött egy másik gépen.


Meg minek itt okoskodni?


Vmi hozzáértő választ várok!

2014. márc. 26. 20:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az nCore-ról származó szoftverrel van a baj. Az XP, bár nem eredeti, de átmegy az eredetiség vizsgálaton? Azok a frissítések, amik még megjelentek telepítve vannak?


Végső elkeseredettségedben próbálj meg letölteni egy másik Office 2007-et egy másik releaser-tól.

2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az hogy mukodik mas gepen, semmit sem jelent.


Orulok hogy segithettem!

2014. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hasznalj LibreOfficet. Ingyenes es tokeletes alternativa. Es ne jojjon nekem senki azzal, hogy "megszoktam az Officet". A mezei felhasznalo kb. az 5%-at hasznalja illetve tudja az MS Office nyujtotta lehetosegeknek.
2014. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A Windowsom eredetinek hiszi magát, átmegy.


Másik forrásból meg minek letölteni, ha 2 különbözőből nem volt jó, valszeg harmadikból se lesz jó.


Ja, és lehetőleg magyar office kéne.

2014. márc. 26. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Letezik magyar LibreOffice.
2014. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van LibreOfficeom, és nem is rossz, csak 1 kérdés:


Ha azzal csinálok PPT-t, akkor iskolai (normál Office 2010) gépen is rendesen fog működni?


100%-ig kompatibilis?

2014. márc. 26. 20:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 26. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!