Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel 3D-s...

Attila622 kérdése:

Van olyan program amivel 3D-s makettet lehet készíteni és gépen meg lehet nézni anélkül hogy kinyomtatnám?

Figyelt kérdés

#program #3D #gép #makettet #megl
2014. márc. 26. 21:21
 1/7 tabaki ***** válasza:

Mondjuk a Blender.

[link]

2014. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tabaki ***** válasza:

De többet is elárulhattál volna róla, hogy mit akarsz tulajdonképpen. Lehet, hogy neked jobb a SketchUp vagy a SweetHome.

[link]

[link]

2014. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az iskolámat kell elkészíteni
2014. márc. 26. 21:57
 4/7 tabaki ***** válasza:

Akkor jókat ajánlottam. Kezdd a Sweet Home-mal vagy a Sketchuppal, attól függően, hogy mennyire pontos modellt akarsz -- pontos tervrajhoz talán a Sweet Home a kényelmesebb, nagyvonalú alapformákhoz a Sketchup, de az utóbbival is lehet nagyon precízen dolgozni.

Ha a végén még marad benned szufla, át lehet tenni Blenderbe, és agyon lehet szépíteni. Valójában az egészet meg tudnád szerkeszteni Blenderben (én biztosan így tennék), de kezdő szinten talán az a legkevésbé kézreálló.

2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekiestem blenderrel ugyan egy órába telet hogy kitapasztaljam hogy mit hogy, de mostmár egészen jól haladok. :)
2014. márc. 27. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
A SketchUp és a SweetHome túl bonyolult volt nekem :D
2014. márc. 27. 21:27
 7/7 tabaki ***** válasza:
Na, ennek örülök, a Blender fantasztikusan jó program, meg fogja hálálni, ha foglalkozol vele. Kíváncsi volnék, hogy mit hozol létre. Nem tudom, mennyi időd van rá, de akár interaktívan bejárható modellt is csinálhatsz, és külön programként mentheted, de ez tán inkább a jövő zenéje. Az alapmodellezésre mindenesetre tényleg elég néhány fogást megtanulnod, utána némi anyagkezeléssel, világítással csodákat lehet művelni.
2014. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!